Účinkující

Aneska&band

Aneska&band

ANESKA, vlastním jménem Anežka Hrušková, česká zpěvačka, písničkářka, skladatelka a autorka dětského zpěvníku. Aneska získala dvě ocenění v rámci EUROPE MUSIC AWARDS. Aneska vystupovala se svojí kapelou například na ostravském Festivalu v ulicích, v Rockstar Cafe Baru v Olomouci, v galerii Lennona v Praze, na Festivalu na cestě, Divine festivalu, nebo se také účastnila akcí Večery v parku, na kterých roztančila Bruntál, Šternberk, Ostravu, Přerov atd… Aneska také vyhrála v soutěži Porta zvláštní ocenění za rok 2022 ve Velkých Losinách.

Mohli jste ji slyšet v Českém rozhlase, kde posluchačům představila svou osobitou tvorbu. Její písně můžete slyšet také na Rádiu Haná, Rádiu Junior, Rádiu Ostravan, Rádiu Otava a na Rádiu Géčko.

Její hudba překročila i hranice ČR. Píseň „Feelings place“ hraje i na rádiu Falš – v Chorvatsku. Nejnovější píseň s názvem „Energy“ se zařadila i do playlistu na Rádiu Innsbruck. V listopadu se zůčastnila jako předskokan SIMA TOUR.

Aneska při vystoupeních nabízí divákům prostřednictvím autorských písní náhled do svého srdce a velmi silnými texty se tak dotýká i těch největších cyniků.

Instagram: Anežka Hrušková (@aneska_music) , @aneska_band 

 

Slavnosti jihu

Místo akce

Bývalý fotbalový areál NH Ostrava, ul. Svazácká, 700 30, Ostrava-Jih (vedle Vodního areálu Jih)
Odkaz na Google mapy ZDE.

Pořadatel

Úřad městského obvodu Ostrava-Jih,
Horní 791/3
700 30 Ostrava-Hrabůvka

Facebook
Instagram