SLAVNOSTI JIHU

Vstupenky

POZOR, každý návštěvník, bez rozdílu věku, musí mít pro vstup do areálu platnou vstupenku, včetně dětí. Vyjímku mají pouze držitelé průkazu TP, ZTP a ZTP/P (informace níže v textu).

Prodej vstupenek zahájen!

Předprodej

Vstupenky je možné zakoupit od 1. srpna 2023 online na webu www.kulturajih.cz nebo osobně v pokladnách Kulturního domu K-Trio na ul. Dr. Martínka 4 v Ostravě-Hrabůvce.

Zároveň je možno zakoupit vstupenky na všech pobočkách OSTRAVAINFO!!!

Prodej vstupenek od pátku 14.6. od 20:00 a v den akce na místě

V případě, že nebude akce vyprodaná, bude možné zakoupit vstupenky i v den akce v pokladně u vstupu do areálu. Cena vstupenek v na pokladnách v areálu je 400 Kč na den.

  • Cena vstupenek pro dospělé osoby, včetně osob nad 65 let v předprodeji je 200 Kč na den. Předprodej za cenu 200 Kč, bude ukončen v pátek 14.6. v 20:00. Od pátku 14.6. od 20:00 bude prodej vstupenek probíhat dál za cenu 400 Kč / den.
  • Vstupenky jsou prodávány na každý den akce zvlášť.
  • ZDARMA vstup (nárok na objednání bezplatné vstupenky) mají všechny děti do 15 let a v doprovodu dospělé osoby (zdarma tedy mají vstup děti, které v den akce, 15.6. resp. 16.6. 2024 ještě nedosáhli 16 let věku, tzn. že slaví 16. narozeniny 16.6. resp. 17.6. 2024 a později.
  • Pozor! Každé dítě, které splňuje podmínku vstupu zdarma, si musí vstupenku zajistit v rámci oficiálního prodeje. Vstup na akci dětem bude umožněn pouze s platnou vstupenkou a v doprovodu dospělé osoby.
  • Každé dítě, splňující podmínku bezplatného vstupu se musí u vstupu na vyžádání služby Security prokázat kromě platné vstupenky, také dokladem prokazující jeho věk, tedy platnou kartičkou zdravotní pojišťovny nebo občanským průkazem. V případě, že nebude možné prokázat věk dítěte platným průkazem, nebude mu tak umožněn vstup na akci.
  • ZDARMA mají umožněn vstup osoby s platným průkazem TP, ZTP a ZTP/P vč. doprovodu. Tyto osoby nepotřebují pro vstup vstupenku, vstup na akci jim bude umožněn na základě platného průkazu TP, ZTP a ZTP/P.

Vstupenky je možné zakoupit od 1. srpna 2023 online na webu www.kulturajih.cz , nebo osobně v pokladnách K-Trio na ul. Dr. Martínka 4 v Ostravě-Hrabůvce.

Případně pak na pokladnách Kino Luna a Komorního klubu v Ostravě-Hrabůvce, nicméně zde jen v době představení a akcí (info o otevírací době nalezne na webu www.kulturajih.cz)

Novinka Systém Corrency

 Cena vstupenky pro návštěvníky od 16 let činí 200 Kč na den. Lidé ve věku 16 a více let s trvalým pobytem v Ostravě-Jihu budou moci od 1. ledna 2024 využít k nákupu vstupenek za poloviční cenu kredit prostřednictvím nově zaváděného systému Corrency, o kterém se více dočtete zde: https://ovajih.corrency.cz/kultura/

Prodej vstupenek od pátku 14.6. od 20:00 a v den akce na místě

V případě, že nebude akce vyprodaná, bude možné zakoupit vstupenky i v den akce v pokladně u vstupu do areálu. Cena vstupenek v den akce je 400 Kč na den.

Pro vstup ZDARMA v rámci prodeje vstupenek v den akce, platí stejné podmínky jako v rámci podmínek předprodeje.

 

Zakázané předměty pro vstup do areálu

Slavnosti jihu

Místo akce

Bývalý fotbalový areál NH Ostrava, ul. Svazácká, 700 30, Ostrava-Jih (vedle Vodního areálu Jih)
Odkaz na Google mapy ZDE.

Pořadatel

Úřad městského obvodu Ostrava-Jih,
Horní 791/3
700 30 Ostrava-Hrabůvka

Facebook
Instagram