Účinkující

ADD lead, z.s.

ADD lead, z.s.

Co uvidíte a zažijete na slavnostech

Postavíme pro vás speciální parkourové hřiště složené z našich přenosných překážek – trubkových konstrukcí, švédských beden a gumových bloků. Po celý den vám budou k dispozici zkušení lektoři, se kterými si můžete parkour vyzkoušet. V určené časy se navíc můžete zúčastnit uceleného workshopu a osvojit si tak základy pohybu přes překážky. Každý den se pak na našem hřišti můžete těšit na exhibici profesionálních parkouristů s názvem „TENET“, inspirovanou stejnojmenným filmem Christophera Nolana.

O ADD lead

U nás, v ADD lead, se věnujeme umění pohybu s názvem „Art du Déplacement“, známějším jako Parkour či Freerunning. Na poli českého parkouru působíme již 10 let, od roku 2013.
Vedeme tréninky v 8 městech po celém kraji, celkem pro více než 200 účastníků. Metodou zážitkové pedagogiky organizujeme víkendová soustředění, pobytová i příměstská soustředění a vzdělávací kurzy pro trenéry. Nabízíme individuální lekce, workshopy či exhibice. Jsme jedním z hlavních hybatelů na české scéně – aktivně se podílíme na fungování České asociace parkouru – a jedinými, kteří udržují pravidelný kontakt se zakladateli ADD/Parkouru – francouzskou skupinou Yamakasi. Na Jihu vedeme tréninky na Gymnáziu Volgogradská, pro děti ve věku 6-9 let a 10-13 let.
Dále zde organizujeme workshopy pro školy, letní příměstské soustředění ve spolupráci se SVČ Ostrava-Zábžeh nebo jsme v participativním rozpočtu úspěšně prosadili výstavbu parkourového hřiště za Lunou.

Web: https://www.add-lead.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/addleadcz
Instagram: https://www.instagram.com/add_lead/

Slavnosti jihu

Místo akce

Bývalý fotbalový areál NH Ostrava, ul. Svazácká, 700 30, Ostrava-Jih (vedle Vodního areálu Jih)
Odkaz na Google mapy ZDE.

Pořadatel

Úřad městského obvodu Ostrava-Jih,
Horní 791/3
700 30 Ostrava-Hrabůvka

Facebook
Instagram